Je wordt begeleid door de ervaren en deskundige trainers Piet Hein Twisk en Monique van Wijngaarden, die er veel plezier in hebben om beginners op weg te helpen. Beiden zijn opgeleid tot NN Runningcoach door de Atletiekunie.
Er wordt getraind in de duinen en op de atletiekbaan, ‘de variatie in ondergrond maakt niet alleen de trainingen afwisselend, het is ook goed in het kader van blessurepreventie’ alsdus trainster Monique.
De cursus duurt twaalf weken, en de deelnemers krijgen informatie over onder andere looptechniek, trainingsopbouw, en blessurepreventie. Na twaalf weken zijn de deelnemers in staat om 5 kilometer achter elkaar hard te lopen.
Meer informatie, of direct inschrijven? Ga naar https://www.hardlopen.nl/zoek-en-boek of naar www.avcastricum.nl
De eerste training gaat zaterdag 22 augustus van start, om 9.30 uur, vanaf Sportpark De Duinloper aan de Zeeweg in Castricum.

17.5 ℃
























































